Жовто-блакитна мозаїка

Позитивно-патріотична аналітика

Патриотизм - это самоидентификация. (DivaDii)

Ваши твиты, лайки и плюсики помогают развиваться сайту "Жовто-блакитна мозаїка". ;)

Спасибо, уважаемый посетитель!

#четамухохлов

 

А тим часом український оборонпром звільнився від залежності від "братів".

 

За повідомленнями РНБО, Україна проводить успішні випробування тактичних керованих ракет.

 

22.03.2016

 

Ракета українського виробництва пройшла успішне вогневе випробування

 

Кривавий пастор Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у вівторок побував на полігоні, де відбулося випробування ракети українського виробництва. Секретар РНБО України безпосередньо координує реалізацію національних ракетних програм.

За словами О.Турчинова, відновлення ракетного щита є «одним з пріоритетних завдань для оборони і безпеки нашої країни».

«Перед ОПК, перед нашими вченими і конструкторами було поставлено завдання забезпечити виробництво українських ракет без жодної комплектуючої, виробленої в Російській Федерації»,- сказав він, додавши, що «оборонпром разом із науковцями гідно виконали його».

«Ми розпочали вогневе випробування ракет українського виробництва, і сьогоднішній пуск продемонстрував, що наша ракета повністю виконала планове завдання і влучила точно в заплановану ціль», - зазначив О.Турчинов, підкресливши, що на відміну від російського аналога, ракета українського виробництва керована, «що дозволяє значно підвищити ефективність її застосування».

 

По теме:

Плохая граница!

плохо нарисованные границы государств

Что такое границы? Это шрамы, оставшиеся от войн.

Евгений Евтушенко

 

І зовсім на днях:

 

22.04.2016

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський взяв участь у чергових випробуваннях ракети тактичного призначення

 

«Українська оборонна промисловість продовжує працювати над створенням ракети тактичного призначення на замовлення Міністерства оборони. На сьогодні, одне із головних завдань полягає в тому, аби покращити тактико-технічні характеристики цього виробу, а також забезпечити повністю замкнутий цикл його виробництва в Україні», - повідомив Олег Гладковський.

За його словами, проведені чергові випробування підтверджують можливість української оборонної промисловості розвиватися та удосконалювати наявні технології у тісній співпраці із науковими установами.

За його словами, це не єдина ракетна програма, над якою працюють українські вчені та оборонпром. «Ми готуємо до застосування потужні та ефективні ракети, які надійно захищатимуть нашу країну», - сказав він.

 

 


 

Мозаїка не виключає, що ще кілька таких випробувань призведуть до того, що сєпарам нічого не залишиться, як тільки здатися. Бо який сенс захищати якісь блокпости, якщо українські вояки можуть зробити бадабум цьому блокпосту - як на відео нижче?..

 

Видео в тему: 
Знешкодження мінометного розрахунку орків

Комментарии

Навздогін

Щодо відео з ракетою - є підтвердження цього випадку та втрат "лнр" з поку сєпарів - на сайті Всрусьвесна:

В ЛНР обстрелом ВСУ убиты 4 военнослужащих

15.04.2016

 

Це повідомлення, до речі, ще раз підтверджує невимовну кашу у головах сєпарів:

4 бойца армии ЛНР погибли в результате обстрела позиций Народной милиции ЛНР 

 

Які позиції можуть бути у народної міліції? І чому на них знаходились бійці армії

 

Добавить комментарий

Это защита от тупых ботов, которые мешают жить хорошим людям.

На страницах сайта "Жовто-блакитна мозаїка" нередко будут встречаться "потерянные" ролики Ютуба. Возможно, кто-то "подчищает хвосты", убирает улики... Либо человек поменял свои убеждения, осознал свои ошибки. Либо еще более печальная причина. frown

Цитатник Мозаики

Как Вы думаете?..

 

 

Мозаика в соцсетях

Введите Ваш e-mail: