Жовто-блакитна мозаїка

Позитивно-патріотична аналітика

Патриотизм - это самоидентификация. (DivaDii)

Ваши твиты, лайки и плюсики помогают развиваться сайту "Жовто-блакитна мозаїка". ;)

Спасибо, уважаемый посетитель!

Просто виношу з приватного спілкування з моїми читачами:

- П.Вікторе, що це твориться?

- Те, про що я попередив давно і послідовно. І навіть попередив і дав точну дату: липень-серпень ...

- Так. Тому саме Вас запитую. Це ж потрібно, щоб саме сьогодні насміятись над Конституцією... Щодо підривників у Львові - це щось штучне?

- Це рано чи пізно повинно було статися: Мінськ-Мюнхен не пройдуть дарма ... хвиля розбурхування та залякування докотились до Львова і Закарпаття. І це ще раз свідчить про початок широкомасштабного наступу Кремля, зовсім не в тому класичному вигляді, як це уявляли не тільки пересічні громадяни, а й крутезні політологи та політики - без бомбардувань та фронтів, все робиться зовсім іншими способами та засобами - агентурними, психологічними та інформаційними. Саме про це я наголошував ось уже останні майже два роки. І цьому розгардіяшу буде ще два роки попереду - і про це я теж попереджав і давав точні терміни. Без гадань та дуркувань.

Ось така сталась може сумна, але відверта розмова.

Через два роки - приблизно - українське суспільство врешті дозріє, і тільки тоді наша держава почне набувати справжньої суб'єктності, поступово буде переставати бути розиграшною картою в руках сильних світу сього ... Але до того ще буде багато подій - драматичних і болючих, і не тільки в Україні, а й в Європі і навіть у світі в цілому. Це треба розуміти і бути до того готовими.

Знаю тільки одне напевне: все буде у підсумку добре для України. Але не зразу.

 

 

Дата прогноза: 
16 Июль, 2015

Добавить комментарий

Это защита от тупых ботов, которые мешают жить хорошим людям.

На страницах сайта "Жовто-блакитна мозаїка" нередко будут встречаться "потерянные" ролики Ютуба. Возможно, кто-то "подчищает хвосты", убирает улики... Либо человек поменял свои убеждения, осознал свои ошибки. Либо еще более печальная причина. frown

Цитатник Мозаики

Как Вы думаете?..

 

 

Мозаика в соцсетях

Введите Ваш e-mail: