Жовто-блакитна мозаїка

Позитивно-патріотична аналітика

Україна — країна, що змінюється. (DivaDii)

Ваши твиты, лайки и плюсики помогают развиваться сайту "Жовто-блакитна мозаїка". ;)

Спасибо, уважаемый посетитель!

Екстрасенс Рубіна Цибульська розповіла, якою буде фінансова і кліматична погода в Україні, а також, як зміниться ситуація в зоні АТО в березні.
Зокрема Рубіна Цибульська зазначила, що особливо радіти потеплінню українцям не варто.
Похолодання ще настане в середині березня, принісши з собою сніг і заморозки. Однак це триватиме недовго, максимум тиждень. Тим не менш, метеозалежним людям слід в цей період приділити особливу увагу своєму здоров'ю, повідомляє Joinfo.ua.

Що стосується економічної ситуації на прийдешній місяць, то тут українцям поки що можна не хвилюватися. В цілому, атмосфера лише злегка загостриться.

А ось економічна ситуація в Україні в кінці березня — початку квітня, за словами Рубіни Цибульської, злегка загостриться.

«Економічне становище і страх від попереднього відчуття війни викличе у жителів країни деякі сплески невдоволення. Долар буде утримувати позицію 24-25 гривень», — зазначила Цибульська.

Що стосується ситуації в зоні АТО, то тут ясновидиця пророкує різке загострення ситуації. Але в цілому, на її думку, особливого погіршення це країні не принесе.

«Це відбудеться в середині березня і знову сколихне увагу західної громадськості. Але воно не призведе до погіршення ситуації в країні в цілому. А після її вирішення, динаміка розвитку подій вийде на курс врегулювання», — підсумувала екстрасенс.

Довідка: Рубіна Цибульська — потомствений екстрасенс, маг, автор книг «Магічна допомога». Циганська магія, ворожіння. Має 18 років практики. Займається приворотами, одворотами, зняттям порчі, прокльонів, вінця безшлюбності, і корекцією долі.

Дата прогноза: 
9 Март, 2015

Добавить комментарий

Это защита от тупых ботов, которые мешают жить хорошим людям.

На страницах сайта "Жовто-блакитна мозаїка" нередко будут встречаться "потерянные" ролики Ютуба. Возможно, кто-то "подчищает хвосты", убирает улики... Либо человек поменял свои убеждения, осознал свои ошибки. Либо еще более печальная причина. frown

Цитатник Мозаики

Как Вы думаете?..

 

 

Мозаика в соцсетях

Введите Ваш e-mail: